AEFMC Maig

Els turcs visiten l'escola

Dia 9 de maig uns mestres turcs varen venir per una setmana a la nostra escola per visitar-la. Es varen passetjar per totes les classes saludant a tots els nins de les aules. Observaven el que feiem i ens contaven com ho feien ells. També ens varen mostrar un video de la seva escola on varen veure com era, els nins fent algunes activitats i alguns dels mestres. El darrer dia ens varen reunir al pati per despedir-los i desitjar-los bona sort.

Dia 25 varem anar a entrevistar al director  per demanar-li per aquesta experiència d'aquest intercanvi. De com s'havia sentit amb aquesta visita. Ens va contestar que es mostrava content que aquesta gent estàs interessada en la feina que es fa a la nostra escola.

 

 

 

holaaaa!!

Vos volem dir que ha acabat la secció!!!Eesperam que hos hagi agradat a tots els  que l'heu llegida. Adeeeeeu!!! Quina peneta que s'hagi acabat!!!

cryingcryingcryingcryingsadsadsadsad

 

 

 

 

 

L'HORITZÓ DE SON MACIÀ VIST DE LA NOSTRA ESCOLA.

 

 

SOM UNA ESCOLA ECOAMBIENTAL!!!